Hakovanje
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VIRUS KOJI SALJE PASSWORD-e sa tudjeg na vas komp !

2 posters

Go down

VIRUS KOJI SALJE PASSWORD-e sa tudjeg na vas komp ! Empty VIRUS KOJI SALJE PASSWORD-e sa tudjeg na vas komp !

Komentar  hackerno1 Thu Mar 04, 2010 6:32 pm

Citao sam na nekim forumima o ovome i gledao sam klip na youtubu o ovome , nije mi bas sve jasno. Pa ako ima neko da mi objasni detaljno ( oko trojan sub7 i ostalih virusa slicnih ovome ) . unapred hvala ! Smile

hackerno1

Broj komentara : 15
Join date : 2010-03-04

Na vrh Go down

VIRUS KOJI SALJE PASSWORD-e sa tudjeg na vas komp ! Empty lol

Komentar  steffi Mon Apr 26, 2010 9:58 pm

To nisu virusi nego keyloggeri(ardamax, SoulLogger...), stealeri(usb stealer, iStealer...), a moze i trojanci(Turkojan, CyberGate...)

steffi

Broj komentara : 3
Join date : 2010-04-25

Na vrh Go down

VIRUS KOJI SALJE PASSWORD-e sa tudjeg na vas komp ! Empty Re: VIRUS KOJI SALJE PASSWORD-e sa tudjeg na vas komp !

Komentar  hackerno1 Tue Apr 27, 2010 3:55 pm

znam...Very Happy ewo wec sam naprawio 50 takwih Smile

hackerno1

Broj komentara : 15
Join date : 2010-03-04

Na vrh Go down

VIRUS KOJI SALJE PASSWORD-e sa tudjeg na vas komp ! Empty hah

Komentar  steffi Wed Apr 28, 2010 5:37 pm

hah ja sam preko iStealera hakovao 475 sifri za samo 3 dana...xD
ako neko hoce da mu postavim iStealer 6 neka ode na sekciju tutoriali na ovom forumu i klikne na topik:"moj servis -jos radi"

steffi

Broj komentara : 3
Join date : 2010-04-25

Na vrh Go down

VIRUS KOJI SALJE PASSWORD-e sa tudjeg na vas komp ! Empty Re: VIRUS KOJI SALJE PASSWORD-e sa tudjeg na vas komp !

Komentar  hackerno1 Fri May 14, 2010 7:01 pm

aj daj link za istealer...nisam ga koristio ..pa da vidim kakav je...moj je refog....

hackerno1

Broj komentara : 15
Join date : 2010-03-04

Na vrh Go down

VIRUS KOJI SALJE PASSWORD-e sa tudjeg na vas komp ! Empty Re: VIRUS KOJI SALJE PASSWORD-e sa tudjeg na vas komp !

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu