Hakovanje
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

svi programi

2 posters

Go down

svi programi Empty svi programi

Komentar  paki Mon Jul 06, 2009 10:57 am

svi programi koji mu trebaju su u mom kompjuteru sve 2009 , 2008 ali i kod antivirusa 2010.
saki program koj mi zateba ja ga dobijem preko raznih legalnih i ilegalnih sajtova.


programa imam oko 400.

ako se pitate kako mi komp. do sada izdrzo imam odgovor na to: koristim odlicni avast antivirus.
mnogi kazu:avast sranje avas ovo avast ono ali.
avast je anti virus koj dolazi iz nepopularne kompanije.
nepopularna kompanika koja je danas poznata je dostigla popularnost zbog toga sto je napravila odlican antivirus program. a sad ce te videti i zasto.
npr. nod 32 je odavno popularna kompanija eset koja moze da proda bilo koje djubre samo zato sto je poznata i mocna i svi misle da je ako je firma dobra da su i njeni proizvoti dobri. zato poznate firme koje prave nod, norton, kaspersky... nisu pouzdane.
vecina ljudi ovo nezna zato sam ja tu. lol
e sad znate da bi avast dobio popularnost prvo je njegova firma morala da napravi ODLICAN antivirus da bi stekla popularnost.
zato koristim avast jer je jedan od antivirusa koji su stvarno poshteni.

naravno ne kazem da su dtugi antivirusi loshi samo kazem da je avast naj pouzdaniji.

paki

Broj komentara : 6
Join date : 2009-07-06
Mjesto : Beograd

http://exproclan.tk/

Na vrh Go down

svi programi Empty Re: svi programi

Komentar  Bane Sun Dec 11, 2011 1:11 am

Bolji je AVG,malo usporava komp al je ipak bolji.A iz licnog iskustva sam zakljucio da je Avast losiji od Kasperskog i AVG-a.Necu da se svadjam koji je bolji,kazem ti iz najbolje namere.

Bane

Broj komentara : 6
Join date : 2011-12-11
Age : 27
Mjesto : Sremska Mitrovica

Na vrh Go down

svi programi Empty Re: svi programi

Komentar  Bane Sun Dec 11, 2011 1:12 am

A za NOD 32 si upravu.

Bane

Broj komentara : 6
Join date : 2011-12-11
Age : 27
Mjesto : Sremska Mitrovica

Na vrh Go down

svi programi Empty Re: svi programi

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu